Відділ освіти Золочівської РДА
Статті
Головне меню


Форма входу

Пошук

Наше опитування
Шановні педагоги, що здебільшого впливає на професійний розвиток педагога?
Всього відповідей: 241

 

 Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 20.01.2019, 05:30

Головна » Статті » Корисні матеріали

Тиждень правових знань у Плугівському НВК

Морально вихована людина – це людина, яка глибоко усвідомлює саму себе й може сама свідомо керувати своїми вчинками, спрямовуючи їх на досягнення суспільно важливих цілей і підпорядковуючи їх нормам і вимогам людяності. Людина, яка має правову свідомість сама контролює свої дії. Прагне не допускати їх відхилення від певних суспільних вимог і норм.
Здатність людини самостійно оцінювати свої вчинки і нести відповідальність не тільки перед іншими, але й перед самим собою, є свідченням правової культури та моральної зрілості людини. Така людина керується почуттям або розумінням свого обов’язку. Обов’язок людини – це вимога до неї з боку суспільства, що сприймається нею як особисте завдання. Не можна уявити морально розвиненої людини, якій би не були властиві такі риси, як гідність і честь. Тому основним завданням виховного процесу в школі має бути правове виховання підростаючого покоління, формування правової культури майбутніх громадян нашої держави. Над цим і працюють у нашій школі, формуючи правову культуру дітей не тільки на уроках суспільствознавства, а і в позакласній роботі: формування учнівського самоуправління, конференції, лекторії, конкурси на кращого знавця права, зустрічі з представниками правоохоронних органів. Та одним із ефективних методів є «Тиждень правових знань у школі», який проводився у нашому НВК з 10-14 грудня організований вчителем правознавства Саврас Л. Б.
Предметний тиждень було відкрито урочистою лінійкою, на якій до відома учнів були доведені мета та план проведення тижня.Далі учні були запрошені на з використанням мультимедійних технологій, з елементами диспуту та конкурсів перегляду короткометражного фільму «Історія прав людини».
Згідно плану проведення тижня у кабінеті історії та правознавства була організована виставка друкованих видань та фотоматеріалів "Законність і порядок в Україні"-організована вчителем правознавства Саврас Л. Б.  Учні 1-4 класів прийняли участь у ігровій програмі «Абетка прав дитини». Переможцем  та учасником ІІ туру Всеукраїнських олімпіад з основ правознавства Барилом Віталієм (учень 10 класу) та Гаврилюк Світланою (учениця 10 класу) відповідно провели єдиний урок на тему «Захищаємо права казкових героїв» для учнів 5 класу.
Найбільше учням сподобались рольві ігри "Парі" та "Адміністративне затримання" де учні самі були учасниками подій. Одні виконували роль правопорушників, інші_були суддями, прокурором, адвокатом, міліціонером та охоронцями супермаркету. Програючи кожну ситуацію учні робили висновок, де і в чому були порушені їхні права. Що і як потрібно робити у разі затримання дітей поліцією, охороною супермаркетів та як себе вести у різних складних життєвих обставинах.
Підсумки проведеного тижня на загальношкільній лінійці наприкінці тижня. Найактивнішими учасниками всіх заходів стали: Войтків Дмитро 5 клас, Пуківська Діана 5 клас, Вихованець Артем – 5 клас, Луців Юрій - 7 клас, Шутяк Олександр - 7 клас, Віхаста Анастасія – 8 клас, Юзефів Павло  - 9 клас, Довбуш Ігор –  9 клас.

 

 

 

Категорія: Корисні матеріали | Додав: osvita (19.12.2018)
Переглядів: 20
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2019