Відділ освіти Золочівської РДА
Статті
Головне меню


Форма входу

Пошук

Наше опитування
Шановні педагоги, що здебільшого впливає на професійний розвиток педагога?
Всього відповідей: 235

 

 Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 13.11.2018, 21:37

Головна » Статті » Корисні матеріали

Корисна зустріч

Чому діти обманюють? Як знайти себе? Як бути собою, а не прагнути стати як усі? Як навчитися прощати, а як – вірити? Що потрібно, щоб стати кращим? На кого слід покладатися? Чому люди грублять? Як не піддатися спокусам того, що нам несе інтернет, а чи то цей, умовний, наш віртуальний співрозмовник із-за екрану монітора? З ким поділитися найпотаємнішим, коли батьки зайняті, заклопотані, їм постійно бракує часу? Саме серед таких та безлічі інших запитань живе сьогодні, в час стрімких змін, інновацій, реформ та неспокою, в час, коли такі поняття як «насильство», «жорстоке поводження», нажаль, стали звичним явищем, наша молодь, школярі, наше майбутнє.

Про це неодноразово ведуться розмови на виховних годинах, бесідах, на засіданнях круглого столу, дискусіях, серед вихованців Плугівського НВК І-ІІІ ступеня. Їх мета – допомогти усвідомити себе повноцінною, самодостатньою людиною, що має право на власну думку, має свої права, але окрім того, має ще і багато обов’язків.

А 27 лютого 2018 року відбулася дієва, практична зустріч із працівниками соціальних служб Золочівської райдержадміністрації. Зокрема, до нас завітали Лютікова О. А., капітан поліції Інституту ювенальної превенції СППП Золочівської поліції. Лагоцька О. В., керівник мобільної бригади соціально-психологічної допомоги; Сагата О. Ю., начальник Золочівського бюро правової допомоги та Брояко А. І., психолог Золочівського райцентру для сім’ї, дітей та молоді.

Повчальні змістовні розповіді з наведеними життєвими прикладами про види насильства та шляхи його подолання, про форми «булінгу» та його наслідки, про кримінальну та дисциплінарну відповідальність неповнолітніх, про права та обов’язки учня спонукали школярів, учасників зустрічі, замислитися над своєю поведінкою, зважити «добре» і «погане» в ній; замислитися над способом ведення свого життя; підвели до вибору: «здоровий спосіб життя» чи «погані звички».

Сагата О. Ю. ознайомила усіх із послугами, які можна отримати, звернувшись у бюро правової допомоги, а також дала рекомендації як не стати жертвою насильства.

Із виступу Лагоцької О. В. учні мали змогу довідатися про новостворену Мобільну бригаду соціально-психологічної допомоги по запобіганню насильства в сім’ї.

Зустріч відбулася завдяки клопотанню вчителя основ здоров’я Плугівського НВК Ярошевської С. Я.. в майбутньому співпраця із зазначеними провідними спеціалістами буде продовжена і на кінці березня відбудеться такого роду навчання із батьківською громадою.

На завершення Венгер Л. В., директор НВК, подякувала за проведене корисне навчання і за велике розуміння.

Категорія: Корисні матеріали | Додав: osvita (28.02.2018)
Переглядів: 45
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2018