Відділ освіти Золочівської РДА
Дошка оголошень
Головне меню


Форма входу

Пошук

Наше опитування
Шановні педагоги, що здебільшого впливає на професійний розвиток педагога?
Всього відповідей: 239

 

 Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 13.12.2018, 00:00

Головна » Дошка оголошень (9)

Оголошення для закладів освіти [9]

У рамках ушанування 175-річчя пам’яті поета Маркіяна Шашкевича, 125-річчя перепоховання у Львові, 06 листопада 2018 року у приміщенні Золочівського Народного дому «Просвіта»  імені Ігоря Білозора (м. Золочів, вул.Чорновола,1), з 13.00 до 15.00 години, відбудеться науково-практична конференція з міжнародною участю «Простір Шашкевича: наративи для сучасної молоді». (Додаток Програма на 3 аркушах).
Під час науково-практичної конференції у фойє буде організовано ( з 11.00 до 16.00 години)  ярмарок сучасної художньої літератури від видавництва «Український пріоритет». Упродовж книжкового ярмарку буде зустріч (автограф і фотосесія) з письменниками і засновником Київського видавництва                 «Український пріоритет» Володимиром Шовкошитним.

Отримати всю додаткову інформацію про конференцію можна за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1MbsvNtD3jPGa1EHFhymyy4rqOs031JRN/view?usp=sharing

Оголошення для закладів освіти | Просмотров: 35 | Дата: 31.10.2018

В Україні стартувала програма WOW Teachers з навчання шкільних вчителів інформатики сучасному курсу з основ web-розробки. Курс триває 2 місяці та проводиться у змішаному форматі у вечірній час. Завдяки підтримці Міжнародного фонду “Відродження” участь у проекті є повністю безкоштовною.

Програма була розроблена командою менторів-програмістів Фонду BrainBasket та базується на профільних курсах провідних навчальних закладів світу та визнаних відкритих освітніх ресурсів, зокрема University of London, Microsoft, W3Schools, Mozilla MDN web docs та ін. Планується, що курс пройдуть 400 вчителів по всій Україні.

 

Отримати всю додаткову інформацію про проект, а також заповнити анкету на участь, можна за посиланням: https://brainbasket.org/wow-teachers

Дедлайн подачі заявок – до 17 жовтня 2018 року.

Оголошення для закладів освіти | Просмотров: 46 | Дата: 04.10.2018

УВАГА!!!

Розпочався І етап (заочний) обласного конкурсу юних літераторів Львівщини «Весняний легіт»

Мета конкурсу - виявлення та підтримка розвитку здібностей літературно обдарованих учнів, організація друкування їхніх творів, подання найкращих доробків на конкурси різного рівня, створення умов для самореалізації творчої особистості в сучасному суспільстві.

Організатори конкурсу: Львівська обласна Мала академія наук та обласна організація Національної спілки письменників України.

Конкурс проводиться у два етапи:
І етап (заочний) проводиться з 11 грудня 2017 року до 20 січня 2018 року.
ІІ етап (очний) проводиться у другій половині січня 2018 року у Львівській обласній організації Національної спілки письменників України (м. Львів, вул. С. Крушельницької, 17).

Вікові групи

                                                            Творчі майстерні

І вікова група (11 клас)
ІІ вікова група( 9-10 класи)          поетична, прозова, драматургічна

ІІІ вікова група (7-8 класи)
ІV вікова група (5-6 класи)           поетична, прозова

Конкурс проводиться у вікових групах відповідно до обраної учасниками творчої майстерні.

Для участі у Конкурсі претенденти подають оргкомітетові такі документи:

Заявку на участь у Конкурсі (див. додаток);

Творчі доробки:
для поезії – мінімум 5 творів,
для прози – не більше 10 сторінок;
для драматургії – один твір.

Відгуки та рецензії керівників студій, гуртків, учителів української мови та літератури.

До участі у Конкурсі допускаються роботи у друкованому варіанті у форматі Microsoft Word, шрифт – Times New Roman, 12 розмір, 1,5 міжрядковий інтервал, всі поля – 1,5 см, сторінки формату А-4.

Роботи слід подавати у роздрукованому та електронному вигляді (на диску CD-R, обов’язково підписаному). До учнівського доробку обов’язково додається електронний і друкований варіант фотографії. Без фотографій роботи не приймаються.

Всі подані матеріали не рецензуються і назад не повертаються.

Конкурсні матеріали надсилаються не пізніше 20 січня 2018 року на адресу: 79000, м. Львів, вул. Коперника, 42, кімн. 22.

Додаток

 

З А Я В К А

на участь в обласному конкурсі

юних літераторів Львівщини «Весняний легіт»

 

Прізвище ________________________________________________________

Ім’я _____________________________________________________________   По батькові ______________________________________________________

Рік народження___________________________________________________

Район ___________________________________________________________ Школа __________________________________________________________ Клас ____________________________________________________________ Учитель _________________________________________________________ Адреса для листування ____________________________________________

Контактний (мобільний) телефон ___________________________________

 

 

Оголошення для закладів освіти | Просмотров: 70 | Дата: 20.12.2017

Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації повідомляє, що 25 березня 2017 року проводиться всесвітня кампанія Година Землі 2017, яка організовується Всесвітнім фондом дикої природи.

Вимкнувши світло 25 березня 2017 року о 20:30 на 1 годину ми покажемо необхідність об’єднаних дій для збереження природи нашої планети.

Захід ставить наголос на необхідності щоденних дій кожного громадянина спрямованих на збереження навколишнього середовища, раціонального використання природних ресурсів для подолання проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з природою. Це дасть можливість кожному громадянину України зробити свій внесок у поліпшення загальної екологічної ситуації.

 

Оголошення для закладів освіти | Просмотров: 84 | Дата: 21.03.2017

7 лютого 2017 року  у світі буде відзначатися день безпечного інтернету. З метою зменшення негативного впливу небажаної інформаційної продукції шляхом покращення обізнаності дітей та учнівської молоді з питань безпечного інтернету, забезпечення відповідального використання онлайн-технологій та мобільних приладів ДНУ "Інститут модернізації змісту освіти" 8 лютого 2017 року проводить Всеукраїнські вебінари Читати більше...

Оголошення для закладів освіти | Просмотров: 113 | Дата: 02.02.2017

Хрестоматія сучасної дитячої літератури – результат енергії та сил багатьох творчих людей, завдяки яким вдалося видати книгу в екстремально  короткі терміни – оновлений список авторів, твори яких рекомедовані для читання в початковій школі, затвердили в серпні, а вже у грудні Хрестоматія почне надходити до шкільних бібліотек по всій Україні.

“Ця Хрестоматія показує, що ми можемо створювати якісну навчальну літературу для наших дітей. І дуже важливо, що тепер хороші, якісні твори зможе прочитати кожен учень початкової школи по всій Україні, адже далеко не всі батьки зараз мають можливість придбати своїм дітям гарні книжки”, - зазначила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

Оголошення для закладів освіти | Просмотров: 112 | Дата: 22.12.2016

Згідно з наказом директора КПНЛ №145 за № 94 від 22.08.2016 у 2016/2017 навчальному році на базі Київського природничо-наукового ліцею № 145 буде проведено Інтернет-олімпіаду з інформаційних технологій ІОІТ-2016 у двох номінаціях:
-  «Інформаційні системи та бази даних» (офісні технології);

·        -  «Веб-технології».

​І етап у номінації «Інформаційні системи та бази даних» триватиме до 23 жовтня. Детальну інформацію про Інтернет-олімпіаду викладено на офіційному сайті http://іоіт.укр/, електронна адреса оргкомітету: orgcommittee@itolymp.com

Оголошення для закладів освіти | Просмотров: 178 | Дата: 06.09.2016

Літо –це пора мандрівок,активного відпочинку і оздоровлення.

 23 -25 червня 2016р. відбудеться виїздний  семінар

вчителів географії за маршрутом: Золочів-Яремче-

Ясіня- Драгобрат – Кваси.

Запрошуємо Вас поринути в світ тиші,спокою,радості і хороших емоцій.

 Програма семінару:

1.Туризм і оздоровлення (вч.географії   Панкевич Г.В.)

2.Яремче.Стежками Олекси Довбуша (вч.географії

Боднар М.М.)

3.Кваси.Мінеральні джерела (вч. географії Галян А.В.)

4.Драгобрат-   найбільш високогірний курорт Українських Карпат «Північний  полюс України «(вч.географії Богоніс Л.Р.)

 

 Телефон для довідок: 0975757875

                                       0936231108

 

Оголошення для закладів освіти | Просмотров: 150 | Дата: 22.06.2016

    Новорічні та Різдвяні свята минули, а Зимова Казка   Карпат продовжується. Оздоровимося в Карпатах! Катання на гірських лижах,санах, сноубортах, карпатський чай на травах, купання в чані, сауні і прогулянки до засніжених смерічок.

   Туризм – це здоровий спосіб життя.   Практичний семінар, для туристів - географів району, відбудеться в Славську - гірськолижному центрі Львівщини (12-14 лютого2016).

 

    Виїзд о16.00 (п’ятниця)

    Подати заявку на поїздку до 5лютого 2016р.

 

   Телефони для довідок: 093 623 11 08

                                              097 575 78 75

 

Оголошення для закладів освіти | Просмотров: 159 | Дата: 26.01.2016

Copyright MyCorp © 2018